+420 608 404 095, pospisil@topeni-pospisil.cz +420 777 156 166, vit.pospisil@topeni-pospisil.cz PO - PÁ 8:00 - 16:30

Contacts

Úspory energie

Firma Pospíšil Vám nabízí službu úspory energie. Ať už jste majitelem rodinného nebo bytového domu, hotelu či průmyslového objektu určitě jí oceníte. Nabízíme Vám zhodnocení Vašich peněz a to způsobem, který umíme nejlépe.

V dnešní době krize, kdy hrozba devalvace měny a ztráta hodnoty peněz je velmi reálná, Vám nabízíme tuto službu, kdy své peníze můžete vložit do úsporných opatření. A výnosnost této investice může být vyšší než pokud uložíte peníze do drahých kovů, realit či se například rozhodnete pro nákup fotovoltaiky, což Vám také umíme spočítat. Trh se řídí nabídkou a poptávkou a vzhledem ke snižujícím se a omezeným zásobám paliv, není dlouhodobě jejich pokles ceny reálný. Můžete tedy nakoupit fosilní paliva, což je velmi komplikované vzhledem k jejich uskladnění, nebo můžete místo nákupu paliva stejné množství ušetřit. Efekt je stejný! Proto tato Vaše investice nabízí velmi dobrou návratnost, která respektuje časovou hodnotu peněz.

Pokud máte o tuto službu zájem, obraťte se na nás. Projdeme Váš objekt a zhodnotíme jeho současný stav z hlediska možných úsporných opatření. Vše vypočteme, navrhneme Vám úsporná opatření, popřípadě změnu zdroje vytápění a dozvíte se dobu zhodnocení Vaší investice. Úsporná opatření provedeme nebo zajistíme jejich realizaci. Vzhledem například k potenciálu slunečního záření je v našich klimatických podmínkách úspora fosilní energie mnohem více ekonomicky výhodná, ačkoli povědomí o této skutečnosti je malé. Nechte si svou úsporu spočítat přímo od energetika.

Write a Reply or Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.